Warsztaty dla kobiet „Lublin Inspiruje Kobiety” – III edycja

Warsztaty dla kobiet „Lublin Inspiruje Kobiety” – III edycjaSzanowne Panie,

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach „Lublin Inspiruje Kobiety – III edycja”, realizowanych w bieżącym roku pod hasłem Codziennie silniejsza!, których organizatorem są Prezydent Miasta Lublin oraz Forum Kobiet Lublina przy współpracy z  Polską Fundacją Ośrodków Wspomagania Rozwoju Gospodarczego „OIC Poland”.

Warsztaty odbędą się 08 października w Hotelu MERCURE Lublin Centrum przy Al. Racławickich 12, w godz. 10.00-16.00.

Inicjatywa skierowana jest do mieszkanek Lublina, które dbają o swój rozwój personalny, poszukują nowych umiejętności i dążą do pogłębiania pracy nad sobą.

Formuła spotkania będzie dwuczęściowa. Pierwsza, z udziałem wszystkich uczestniczek, poświęcona zostanie tematom związanym z godzeniem życia osobistego z karierą zawodową, wykorzystywaniem swoich umiejętności i predyspozycji, budowaniem pozytywnego wizerunku siebie, radzeniem sobie w trudnych sytuacjach.

Druga część zorganizowana zostanie w formie zajęć  połączonych z dyskusją w zakresie następujących tematów: Sukces, Zdrowie, Autokreacja.

W ramach warsztatów odbywać się będą liczne imprezy towarzyszące, podczas których będzie można skorzystać z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty, braffiterki, dokonać pomiaru ciśnienia tętniczego, cukru, składu ciała, nauczyć się jak badać piersi.

W końcowej części spotkania odbędzie się Prezentacja pt. 10 zasad dobrego stylu, a po niej loteria z atrakcyjnymi nagrodami.

Wszystkie zainteresowane Panie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i odesłanie na adres e-mailowy: justyna.maziarczyk@oic.lublin.pl, przesłanie faksem na numer tel. 81 746 13 24 lub dostarczenie osobiste do siedziby Fundacji „OIC Poland” (ul. Gospodarcza 26, Lublin) do dnia 04 października 2016r.

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.
Serdecznie zapraszamy!!!