Zaproszenie na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

„Perspektywy dla przedsiębiorców” preferencyjne finansowanie działalności gospodarczej i dostęp do rynków wschodnich”

Zaproszenie na bezpłatne seminarium dla przedsiębiorcówSeminarium ma na celu przedstawienie informacji z zakresu możliwości pozyskania dofinansowania lub preferencyjnej pożyczki na otworzenie lub rozwój firmy. Rozpoczął się nowy okres programowania, który niesie ze sobą duże szanse dla sektora gospodarczego. Możliwości pozyskania środków na inwestycje przedstawią Państwu przedstawiciele Funduszu Pożyczkowego Fundacji OIC Poland oraz przedstawiciele Centrum Doradczego Aurum sp. z.o.o.

W drugiej części spotkania zostaną wygłoszone prelekcje w języku angielskim dotyczące możliwości dostępu dla polskich firm do rynków Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej. Rynki Wschodnie rozwijają się coraz lepiej i stają się coraz bardziej atrakcyjnym kierunkiem biznesowym dla firm polskich. Stwarza to ogromny potencjał dla lokalnych biznesmenów, którzy chcą rozwijać swoją działalność na Wschodzie. Możliwości dotyczące rozwoju na rynkach wschodnich przedstawią Państwu konsultanci Białoruskiej Izby Gospodarczej oraz  Parku Naukowo-Technologicznego w Brześciu.

Do udziału w seminarium serdecznie zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Na zakończenie seminarium będzie możliwość skorzystania z indywidualnej porady doradców i konsultantów w specjalnie dla Państwa przygotowanych punktach.

Miejsce i termin seminarium
Siedziba Fundacji OIC Poland, ul. Gospodarcza 26, 20-213 Lublin

27 września 2016 r. w godzinach 10.00 – 16.00
Poniżej dane kontaktowe na które można zgłaszać osoby zainteresowane:

- telefonicznie  pod numer: 81 710 46 30

- mailowo na adres: sekretariat@oic.lublin.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń !!!
Zgłoszenia osób do udziału w seminarium prosimy przesyłać do 23 września do godz. 15.00.

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania uczestnictwa w seminarium bez podania przyczyny.

Pliki do pobrania